Пошук - Тег - L - 74 Сторінка

Пошук

Товари, що відповідають критеріям пошуку

Порівняння товарів (0)


Royal Canin Sterilised 12+

Royal Canin Sterilised 12+

Повнораційний сухий корм для стерилізованих старіючих кішок всіх порід у віці старше 12 років.

  • 400 г
    150.00
    (375.00 грн/кг)
  • 2 кг
    1 010.00
    (505.00 грн/кг)
    Купити
  • 4 кг
    1 269.00
    (317.25 грн/кг)
Royal Canin Urinary Care у паштеті

Royal Canin Urinary Care у паштеті

Повнораційний вологий корм у вигляді паштету для собак усіх порід з чутливою сечовидільною системою.

  • 85 г
    45.00
    (529.41 грн/кг)
Royal Canin Urinary S/O Aging 7+ Dog

Royal Canin Urinary S/O Aging 7+ Dog

Повнораційний сухий дієтичний корм для дорослих собак старше 7 років при захворюваннях нижніх сечовивідних шляхів

  • 1,5 кг
    471.00
    (314.00 грн/кг)
  • 8 кг
    2 150.00
    (268.75 грн/кг)
Royal Canin Urinary S/O Canine Ageing 7+ (паштет)

Royal Canin Urinary S/O Canine Ageing 7+ (паштет)

Вологий повнораціонний дієтичний корм для собак дорослих старше 7 років при захворюваннях нижніх сечовивідних шляхів.

  • 85 г
    40.70
    (478.82 грн/кг)
Royal Canin Urinary S/O Dog (шматочки у соусі)

Royal Canin Urinary S/O Dog (шматочки у соусі)

Вологий повнораціонний дієтичний корм для собак при захворюваннях нижніх сечовивідних шляхів.

  • 85 г
    37.00
    (435.29 грн/кг)
Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie

Сухий лікувальний корм для ветеринарної дієти кішкам схильним до набору зайвої ваги при лікуванні та профілактиці сечокам'яної хвороби.

  • 400 г
    290.00
    (725.00 грн/кг)
  • 1,5 кг
    549.00
    (366.00 грн/кг)
  • 3,5 кг
    1 189.00
    (339.71 грн/кг)
  • 9 кг
    2 949.00
    (327.67 грн/кг)
Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie Dog

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie Dog

Сухий повнораційний дієтичний корм для собак схильних до повноти, при захворюваннях нижніх сечовивідних шляхів

  • 1,5 кг
    449.00
    (299.33 грн/кг)
  • 12 кг
    3 100.00
    (258.33 грн/кг)
Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie Dog (шматочки у соусі)

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie Dog (шматочки у соусі)

Вологий повнораціонний дієтичний корм для дорослих собак, схильних до ожиріння, при захворюваннях нижніх сечовивідних шляхів.

  • 85 г
    35.00
    (411.76 грн/кг)
Royal Canin Urinary S/O Сат Pouches (паштет)

Royal Canin Urinary S/O Сат Pouches (паштет)

Вологий лікувальний корм для ветеринарної дієти кішкам при захворюваннях нижніх сечовивідних шляхів (паштет).

  • 85 г
    39.00
    (458.82 грн/кг)
Royal Canin Urinary UС Dog

Royal Canin Urinary UС Dog

Повнораційний сухий дієтичний корм для собак при захворюваннях нижніх сечовивідних шляхів. Розроблено для лікування уратних, ксантинових або цистинових уролітів.

  • 2 кг
    604.00
    (302.00 грн/кг)
  • 14 кг
    3 525.00
    (251.79 грн/кг)
Savory Cat Adult Sterilized Lamb

Savory Cat Adult Sterilized Lamb

Беззерновий збалансований вологий корм з ягням для дорослих стерилізованих кішок.

  • 100 г
    45.00
    (450.00 грн/кг)
  • 200 г
    111.00
    (555.00 грн/кг)
  • 400 г
    174.00
    (435.00 грн/кг)
Schesir Cat Mature

Schesir Cat Mature

Повнораційний збалансований сухий монопротеїновий корм для літніх або малорухливих кішок (курка)

  • 400 г
    127.30
    (318.25 грн/кг)
  • 1,5 кг
    408.53
    (272.35 грн/кг)
Sentry Тропічний бриз шампунь від бліх та кліщів для собак

Sentry Тропічний бриз шампунь від бліх та кліщів для собак

Шампунь для собак, що вбиває бліх та кліщів на строк до 10 днів.

  • 45 мл
    80.00
  • 532 мл
    375.00
  • 3,8 л
    2 249.00
SynergyLabs Veterinary Formula Ультразволожуючий кондиціонер для собак та котів

SynergyLabs Veterinary Formula Ультразволожуючий кондиціонер для собак та котів

Ультразволожуючий кондиціонер з колоїдним вівсяним борошном, олією ши та жожоба, гліцерином та протеїнами шовку для повсякденного догляду за чутливою шкірою собак та котів.

  • 45 мл
    44.00
  • 503 мл
    555.00
  • 3,8 л
    2 694.00
SynergyLabs Veterinary Formula Ультразволожуючий шампунь для собак та кішок

SynergyLabs Veterinary Formula Ультразволожуючий шампунь для собак та кішок

Ультразволожуючий шампунь з колоїдним вівсяним борошном, DL-пантенолом, гліцерином та протеїнами шовку для повсякденного догляду за чутливою шкірою собак та котів.

  • 45 мл
    52.00
  • 502 мл
    555.00
  • 3,8 л
    3 726.00
Показано з 1096 по 1110 із 1163 (всього сторінок: 78)