Пошук - Тег - за - 7 Сторінка

Пошук

Товари, що відповідають критеріям пошуку

Порівняння товарів (0)


Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato при харчовій алергії

Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato при харчовій алергії

Склад: Риба (форель, сардина) (28%), солодка картопля (12%), гідролізат білка риби, кіноа, рибий жир..

Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato при харчовій алергії

Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato при харчовій алергії

Харчова алергія та/або непереносимість. Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish Potato гіпоалергенне ді..

Farmina Vet Life Joint для підтримки суглобів у випадку артрозу

Farmina Vet Life Joint для підтримки суглобів у випадку артрозу

Farmina Vet Life Joint це повноцінне дієтичне харчування для собак для підтримки суглобів у випадку ..

Farmina Vet Life Obesity для зниження зайвої ваги

Farmina Vet Life Obesity для зниження зайвої ваги

Зниження ваги; ожиріння. Farmina Vet Life Obesity дієтичне харчування для дорослих кішок, розроблене..

Farmina Vet Life Obesity для зниження зайвої ваги

Farmina Vet Life Obesity для зниження зайвої ваги

Farmina Vet Life Obesity – це повнораціонний дієтичний корм для собак для зниження надлишкової маси ..

Farmina Vet Life Oxalate для скорочення утворення оксалатів

Farmina Vet Life Oxalate для скорочення утворення оксалатів

Farmina Vet Life Oxalate - це повнораціонний дієтичний корм для собак для скорочення утворення оксал..

Farmina Vet Life Renal для підтримки функції нирок

Farmina Vet Life Renal для підтримки функції нирок

Хронічна хвороба нирок; допоміжна терапія при застійній серцевій недостатності.Farmina Vet Life Rena..

Farmina Vet Life Struvite для розчинення струвітних уролітів

Farmina Vet Life Struvite для розчинення струвітних уролітів

Розчинення та подавлення утворення струвітних уролітів. Підкислення сечі.Farmina Vet Life Struvite –..

Farmina Vet Life Struvite для розчинення струвітних уролітів

Farmina Vet Life Struvite для розчинення струвітних уролітів

Farmina Vet Life Struvite - це повнораціонний дієтичний корм для собак для розчинення струвітних кам..

Farmina Vet Life UltraHypo для зменшення непереносимості інгредієнтів та поживних речовин

Farmina Vet Life UltraHypo для зменшення непереносимості інгредієнтів та поживних речовин

Farmina Vet Life UltraHypo це повноцінне дієтичне харчування для собак для зменшення непереносимості..

Hill's PD Feline R/D Weight Reduction (з куркою)

Hill's PD Feline R/D Weight Reduction (з куркою)

Лікувальний дієтичний корм для зниження зайвої ваги у кішок.

Hill's SP Canine Adult Medium Breed Light (з куркою)

Hill's SP Canine Adult Medium Breed Light (з куркою)

Повнораційний збалансований сухий корм з куркою для дорослих собак середніх порід віком від 1 до 6 років та вагою від 11 до 25 кг зі зниженим рівнем активності та схильністю до набору зайвої ваги.

Hill's SP Feline Adult Perfect Weight Chicken (з куркою)

Hill's SP Feline Adult Perfect Weight Chicken (з куркою)

Повнораційний збалансований сухий корм з куркою для підтримки ідеальної ваги у дорослих кішок віком від 1 року.

Hill's PD Canine C/D Urinary Care (з куркою)

Hill's PD Canine C/D Urinary Care (з куркою)

Корм для собак при рецидивах сечокам'яної хвороби (струвіти).

Hill's PD Canine I/D Digestive Care

Hill's PD Canine I/D Digestive Care

Лікувальний сухий корм для собак, які страждають на порушення травлення.

  • 1,5 кг
    999.00
    (666.00 грн/кг)
  • 4 кг
    3 044.00
    (761.00 грн/кг)
    Купити
  • 12 кг
    7 564.00
    (630.33 грн/кг)
    Купити
Показано з 91 по 105 із 286 (всього сторінок: 20)