Пошук - Тег - L - 57 Сторінка

Пошук

Товари, що відповідають критеріям пошуку

Порівняння товарів (0)


Brit Fresh Adult with Fish and Pumpkin (риба та гарбуз)

Brit Fresh Adult with Fish and Pumpkin (риба та гарбуз)

Вологий корм зі свіжою рибою, гарбузом, гречкою та яблуками для дорослих собак. У складі 67% м'яса.

  • 400 г
    189.00
    (472.50 грн/кг)
Brit Fresh Adult with Turkey and Peas (індичка та горошок)

Brit Fresh Adult with Turkey and Peas (індичка та горошок)

Вологий корм зі свіжою індичкою, горошком, нутом та грекою для дорослих собак. У складі 68% м'яса.

  • 400 г
    189.00
    (472.50 грн/кг)
Brit Fresh Adult with Veal and Millet (телятина та пшоно)

Brit Fresh Adult with Veal and Millet (телятина та пшоно)

Вологий корм зі свіжою телятиною, пшоном та яблуками для дорослих собак. У складі 69% м'яса.

  • 400 г
    136.50
    (341.25 грн/кг)
Broadline Краплі на холку для кішок вагою від 2,5 до 7,5 кг

Broadline Краплі на холку для кішок вагою від 2,5 до 7,5 кг

Краплі на холку від бліх, кліщів та глистів для котиків з вагою тіла від 2,5 до 7,5 кг. 1 упаковка – 3 ампули по 0,9 мл.

  • 1 ампула
    336.00
Broadline Краплі на холку для кішок вагою до 2,5 кг

Broadline Краплі на холку для кішок вагою до 2,5 кг

Краплі на холку від бліх, кліщів та глистів для котиків з вагою тіла до 2,5 кг. 1 упаковка – 3 ампули по 0,3 мл.

  • 1 ампула
    297.00
Canina Calcina Calcium Citrat для зубів та кісток

Canina Calcina Calcium Citrat для зубів та кісток

Препарат містить 21% цитрат кальцію.

  • 125 г
    259.00
Canina Dog Fellgel для шкіри та вовни

Canina Dog Fellgel для шкіри та вовни

Біотин гель з цинком для дрібних вибагливих собак.

  • 100 мл
    980.00
Canina Fell OK Вітаміни для шкіри та вовни собак

Canina Fell OK Вітаміни для шкіри та вовни собак

Добавка, що заповнює добовий дефіцит біотину в організмі собак різного віку та порід.

  • 125 табл.
    1 065.00
Canina Herz-Vital для серцево-судинної системи

Canina Herz-Vital для серцево-судинної системи

Підвищує працездатність у будь-який період життя, а також застосовується як стимулятор для малоактивних та старіючих тварин, усуває проблеми серцево-судинної системи.

  • 250 мл
    1 775.00
Canina Ohren Balsam Лосьйон для догляду за вухами собак

Canina Ohren Balsam Лосьйон для догляду за вухами собак

Профілактичний засіб для очищення вух собак і котів, що має антибактеріальний, протизапальний, кровоспинний ефект.

  • 100 мл
    562.00
Canina PETVITAL Bio-Aktivator для імунітету

Canina PETVITAL Bio-Aktivator для імунітету

Біологічно активна добавка, що містить необхідні для собак та котів амінокислоти.

  • 20 мл
    845.00
Canina PETVITAL Darm-Gel для травлення

Canina PETVITAL Darm-Gel для травлення

Препарат для відновлення «корисної» мікрофлори кишківника собак

  • 30 мл
    819.00
Canina PETVITAL Derm-Liguid для шкіри та вовни

Canina PETVITAL Derm-Liguid для шкіри та вовни

Унікальний продукт для відновлення шкіри та вовни кішок та собак, що містить олію з насіння енотери.

  • 25 мл
    861.00
Canina PETVITAL Dеrm-Caps для шкіри та вовни (капсули)

Canina PETVITAL Dеrm-Caps для шкіри та вовни (капсули)

Унікальний продукт для відновлення шкіри та вовни кішок та собак, що містить олію з насіння енотери, у капсулах.

  • 100 табл.
    707.00
Canina Velox Gelenk-Energie для опорно-рухового апарату (порошок)

Canina Velox Gelenk-Energie для опорно-рухового апарату (порошок)

Кормова добавка для підтримки здоров'я та рухливості суглобів для собак та кішок.

  • 150 г
    1 267.00
    (8 446.67 грн/кг)
Показано з 841 по 855 із 1163 (всього сторінок: 78)