Пошук - Тег - L - 56 Сторінка

Пошук

Товари, що відповідають критеріям пошуку

Порівняння товарів (0)


Brekkies Cat Delic Meat (курка, індичка та овочі)

Brekkies Cat Delic Meat (курка, індичка та овочі)

Повнораційний сухий корм для дорослих кішок на основі м'яса з курки, індички та овочів.

  • 900 г
    271.00
    (301.11 грн/кг)
  • 3 кг
    806.00
    (268.67 грн/кг)
  • 20 кг
    4 363.00
    (218.15 грн/кг)
Brekkies Cat Delicious Fish (лосось та тунець)

Brekkies Cat Delicious Fish (лосось та тунець)

Повнораційний сухий корм для дорослих кішок з хрусткою крокетою з лососем і тунцем.

  • 900 г
    271.00
    (301.11 грн/кг)
  • 3 кг
    806.00
    (268.67 грн/кг)
  • 20 кг
    4 363.00
    (218.15 грн/кг)
Brekkies Dog Mini Chicken (курка)

Brekkies Dog Mini Chicken (курка)

Сухий корм для дорослих малих порід (вага дорослого песика від 1 до 10 кг) з куркою.

  • 3 кг
    595.00
    (198.33 грн/кг)
  • 20 кг
    3 250.00
    (162.50 грн/кг)
Brekkies Dog Salmon & Vegetables (лосось та овочі)

Brekkies Dog Salmon & Vegetables (лосось та овочі)

Сухий корм для дорослих собак усіх порід з лососем, овочами та злаками.

  • 4 кг
    569.00
    (142.25 грн/кг)
  • 20 кг
    3 311.00
    (165.55 грн/кг)
Brit Care Adult Large Breed (ягня та рис)

Brit Care Adult Large Breed (ягня та рис)

Повнораційний сухий беззерновий (гіпоалергенний) корм для дорослих собак великих розмірів (вага дорослого собаки від 26 кг) з ягням і рисом.

  • На вагу 1 кг
    188.00
    (188.00 грн/кг)
  • 1 кг
    290.00
    (290.00 грн/кг)
  • 3 кг
    813.00
    (271.00 грн/кг)
  • 12 + 2 кг
    2 789.00
    (232.42 грн/кг)
Brit Care Adult Medium Breed (ягня та рис)

Brit Care Adult Medium Breed (ягня та рис)

Повнораційний сухий беззерновий (гіпоалергенний) корм для дорослих собак середніх розмірів (вага дорослого собаки від 11 до 25 кг) з ягнятком та рисом.

  • На вагу 1 кг
    188.00
    (188.00 грн/кг)
  • 1 кг
    284.00
    (284.00 грн/кг)
  • 3 кг
    803.00
    (267.67 грн/кг)
  • 12 кг
    2 783.00
    (231.92 грн/кг)
Brit Care Dog Mini Fillets In Gravy (ягня)

Brit Care Dog Mini Fillets In Gravy (ягня)

Комплексний супер-преміум корм у вигляді шматочків апетитного філе з ягнятком та зеленню у підливі для дорослих собак малих та мініатюрних порід.

  • 85 г
    75.00
    (882.35 грн/кг)
Brit Care Dog Mini Fillets In Gravy для стерилізованих собак (лосось та оселедець у соусі)

Brit Care Dog Mini Fillets In Gravy для стерилізованих собак (лосось та оселедець у соусі)

Комплексний супер-преміум корм у вигляді шматочків апетитного філе з лососем, оселедцем та зеленню у підливі для стерилізованих собак малих та мініатюрних порід.

  • 85 г
    75.00
    (882.35 грн/кг)
Brit Care Grain Free Adult (лосось та картопля)

Brit Care Grain Free Adult (лосось та картопля)

Повнораційний сухий беззерновий (гіпоалергенний) корм для дорослих собак мініатюрних, дрібних та середніх розмірів (вага дорослого собаки 1-25 кг) з лососем та картоплею.

  • 1 кг
    324.00
    (324.00 грн/кг)
  • 3 кг
    923.00
    (307.67 грн/кг)
  • 12 кг
    3 274.00
    (272.83 грн/кг)
Brit Care Grain Free Adult Large Breed (лосось та картопля)

Brit Care Grain Free Adult Large Breed (лосось та картопля)

Повнораційний сухий беззерновий (гіпоалергенний) корм для дорослих собак великих розмірів (вага дорослого собаки від 26 кг) з лососем та картоплею.

  • 3 кг
    940.00
    (313.33 грн/кг)
  • 12 кг
    3 343.00
    (278.58 грн/кг)
Brit Care Grain Free Junior Large Breed Лосось та картопля

Brit Care Grain Free Junior Large Breed Лосось та картопля

Повнораційний сухий беззерновий (гіпоалергенний) корм для цуценят собак великих і гігантських розмірів (вага дорослого собаки від 25 кг) з лососем і картоплею.

  • На вагу 1 кг
    218.00
    (218.00 грн/кг)
  • 1 кг
    333.00
    (333.00 грн/кг)
  • 3 кг
    968.00
    (322.67 грн/кг)
  • 12 кг
    3 347.00
    (278.92 грн/кг)
Brit Care Junior Large Breed (ягня та рис)

Brit Care Junior Large Breed (ягня та рис)

Повнораційний сухий беззерновий (гіпоалергенний) корм для цуценят собак великих і гігантських розмірів (вага дорослого собаки від 26 кг) з ягням і рисом.

  • На вагу 1 кг
    233.00
    (233.00 грн/кг)
  • 1 кг
    295.00
    (295.00 грн/кг)
  • 3 кг
    833.00
    (277.67 грн/кг)
  • 12 кг
    2 902.00
    (241.83 грн/кг)
Brit Fresh Adult with Beef and Pumpkin (яловичина та гарбуз)

Brit Fresh Adult with Beef and Pumpkin (яловичина та гарбуз)

Вологий корм зі свіжою яловичиною, гарбузом та яблуками для дорослих собак. У складі 68% м'яса.

  • 400 г
    189.00
    (472.50 грн/кг)
Brit Fresh Adult with Chicken and Sweet Potato (курка та батат)

Brit Fresh Adult with Chicken and Sweet Potato (курка та батат)

Вологий корм зі свіжою куркою, бататом, яблуками та грекою для дорослих собак. У складі 72% м'яса.

  • 400 г
    189.00
    (472.50 грн/кг)
Brit Fresh Adult with Duck and Millet (качка та пшоно)

Brit Fresh Adult with Duck and Millet (качка та пшоно)

Вологий корм зі свіжою качкою, пшоном, морквою та яблуками для дорослих собак. У складі 66% м'яса.

  • 400 г
    189.00
    (472.50 грн/кг)
Показано з 826 по 840 із 1163 (всього сторінок: 78)