ЗНИЖКА -5% вже на 1-е замовлення, -7% для зареєстрованих користувачів .
ПРИ ОФОРМЛЕННІ ЗАМОВЛЕННЯ, ОЧІКУЙТЕ ДЗВІНКА МЕНЕДЖЕРА, ЩОДО НАЯВНОСТІ ТОВАРУ
Пошук
Товари, що відповідають критеріям пошуку
Порівняння товарів (0)
Паста має заспокійливу дію. Щодня від 4 до 5 см пасти (1 см = 0,5 г).
-
100 г
281.00
(2 810.00 грн/кг)
Купити
Дерев'яний наповнювач світлого кольору, розмір гранул – 6 мм, витрата – 3 кг на 1 місяць для 1 кішки.
-
3 кг
134.00
(44.67 грн/кг)
Купити
-
5,3 кг
225.00
(42.45 грн/кг)
Купити
-
7,5 кг
315.00
(42.00 грн/кг)
Купити
-
12 кг
449.00
(37.42 грн/кг)
Купити
Гранульований наповнювач з ароматом лаванди для котячого туалету.
-
2,8 кг
74.00
(26.43 грн/кг)
Купити
-
5 кг
239.00
(47.80 грн/кг)
Купити
Гранульований наповнювач з ароматом м'яти для котячого туалету.
-
2,8 кг
134.00
(47.86 грн/кг)
Купити
Допомагає привчити Вашого улюбленця до місця туалету.
Захищає меблі, килими та інші поверхні від гризіння та дряпання.
Вологий корм для собак класу холістик з качкою та кабаном з гарбузом та зеленню.
-
400 г
149.00
(372.50 грн/кг)
Купити
-
800 г
239.00
(298.75 грн/кг)
Купити
Вологий корм для собак класу холістик з лососем та яловичиною, пастернаком, шпинатом та зеленню.
-
400 г
149.00
(372.50 грн/кг)
Купити
-
800 г
239.00
(298.75 грн/кг)
Купити
Апетитний вологий корм з телятиною, лососем, пастернаком та крес-салатом для котів.
-
400 г
149.00
(372.50 грн/кг)
Купити
Апетитний вологий корм з оленіною, кроликом, пшоном і котячою м'ятою для котів.
-
400 г
149.00
(372.50 грн/кг)
Купити
Вологий корм класу холістик з оленіною, чорницею та спіруліною для собак з чутливим травленням та літніх собак.
-
400 г
149.00
(372.50 грн/кг)
Купити
-
800 г
239.00
(298.75 грн/кг)
Купити
Апетитний вологий корм з ягням, журавлиною та котячою травою для кішок.
-
200 г
98.00
(490.00 грн/кг)
Купити
-
400 г
136.00
(340.00 грн/кг)
Купити
Вологий корм класу супер-преміум класу для цуценят з телятиною та ожиною.
-
400 г
149.00
(372.50 грн/кг)
Купити
-
800 г
239.00
(298.75 грн/кг)
Купити
Вологий корм класу супер-преміум класу для цуценят з ягняти і смородиною.
-
400 г
149.00
(372.50 грн/кг)
Купити
-
800 г
239.00
(298.75 грн/кг)
Купити
Повнораційний вологий корм на основі м'яса курчати з рисом для кішок різного віку.
-
400 г
145.00
(362.50 грн/кг)
Купити