Пошук - Тег - не - 15 Сторінка

Пошук

Товари, що відповідають критеріям пошуку

Порівняння товарів (0)


Pet Fashion Сумка-перенесення VESTA

Pet Fashion Сумка-перенесення VESTA

Сумка-перенесення для собак VESTA ТМ Pet Fashion виготовлена з щільного поліестеру, приємна на дотик і забезпечить собаці зручність та безпеку.

  • XL
    1 519.56
ProVET Фітовіт - Фітокомплекс для зміцнення зубів та кісток собак, 100 табл.

ProVET Фітовіт - Фітокомплекс для зміцнення зубів та кісток собак, 100 табл.

Фітокомплекс для зміцнення зубів і кісток собак усіх порід і вікових груп (з 6 тижневого віку).

  • 1 упаковка
    135.00
ProVET Фітовіт - Фітокомплекс для зміцнення та відновлення суглобів та зв'язок собак, 100 табл.

ProVET Фітовіт - Фітокомплекс для зміцнення та відновлення суглобів та зв'язок собак, 100 табл.

Підходить для собак усіх порід та вікових груп. Рекомендований собакам з пухким та ніжним типами конституції, щенятам у період активного росту, а також як профілактичний засіб для літніх собак.

  • 1 упаковка
    310.00
ProVET Фітовіт - Фітокомплекс при порушеннях функцій нервової та імунної систем + сечовидільної системи, 100 табл.

ProVET Фітовіт - Фітокомплекс при порушеннях функцій нервової та імунної систем + сечовидільної системи, 100 табл.

Фітокомплекс застосовують при надмірному збудженні тварин внаслідок стресу, при зниженні імунітету, захворюваннях, пов'язаних з порушенням обміну речовин, для зниження ризику розвитку сечокам'яної хвороби та урологічного синдрому у кішок. Рекомендований для кішок всіх порід (старше 6-ти тижнів).

ProVET Шампунь «Барсик»

ProVET Шампунь «Барсик»

Лікувально-гігієнічний шампунь, який завдяки екстракту хвої успішно попереджає появу паразитів, не пересушує шкіру, допомагає позбутися лупи, прискорює загоєння дрібних подряпин і розчесів. Можна використовувати регулярно.

  • 250 мл
    58.97
ProVET Шампунь «Пупсі» для кошенят та цуценят

ProVET Шампунь «Пупсі» для кошенят та цуценят

Шампунь для кошенят і цуценят попереджає появу бліх, кліщів, інших ектопаразитів, усуває подразнення, прискорює загоєння расчесов, покращує стан вовни, попереджає її заплутування. На натуральній основі.

  • 250 мл
    58.97
Royal Canin Cocker Adult

Royal Canin Cocker Adult

Сухий корм для собак породи КОКЕР - СПАНІЕЛЬ у віці старше 12 місяців

  • 3 кг
    750.00
    (250.00 грн/кг)
Royal Canin Neutered Maintenance Pouches

Royal Canin Neutered Maintenance Pouches

Повнораційний вологий корм для стерилізованих та кастрованих котів та кішок з моменту операції до 7 років (шматочки у соусі).

  • 85 г
    39.00
    (458.82 грн/кг)
Royal Canin Neutered Сat Weight Balance

Royal Canin Neutered Сat Weight Balance

Вологий лікувальний корм для ветеринарної дієти кастрованим/стерилізованим котоам та кішкам з моменту операції до 7 років, схильних до надмірної ваги.

  • 100 г
    36.00
    (360.00 грн/кг)
Royal Canin Satiety Weight Management Сat (шматочки у соусі)

Royal Canin Satiety Weight Management Сat (шматочки у соусі)

Вологий лікувальний, дієтичний корм для ветеринарної дієти кішкам при зайвій вазі та діабеті (шматочки у соусі).

  • 85 г
    45.00
    (529.41 грн/кг)
Royal Canin Senior Consult Stage 2

Royal Canin Senior Consult Stage 2

Вологий лікувальний корм для ветеринарної дієти котоам та кішкам старше 7 років, що мають видимі ознаки старіння.

  • 100 г
    36.00
    (360.00 грн/кг)
Schesir Курка з Окунем в желе для кішок, пауч

Schesir Курка з Окунем в желе для кішок, пауч

Апетитний вологий корм у вигляді шматочків курки та морського окуня в желе для дорослих кішок.

  • 100 г
    51.00
    (510.00 грн/кг)
Schesir Тунець з Окунем в желе для кішок, пауч

Schesir Тунець з Окунем в желе для кішок, пауч

Апетитний вологий корм у вигляді шматочків тунця з морським окунем у желе для дорослих кішок.

  • 100 г
    89.00
    (890.00 грн/кг)
SynergyLabs Veterinary Formula Ультразволожуючий кондиціонер для собак та котів

SynergyLabs Veterinary Formula Ультразволожуючий кондиціонер для собак та котів

Ультразволожуючий кондиціонер з колоїдним вівсяним борошном, олією ши та жожоба, гліцерином та протеїнами шовку для повсякденного догляду за чутливою шкірою собак та котів.

  • 45 мл
    44.00
  • 503 мл
    555.00
  • 3,8 л
    2 694.00
SynergyLabs Veterinary Formula Ультразволожуючий шампунь для собак та кішок

SynergyLabs Veterinary Formula Ультразволожуючий шампунь для собак та кішок

Ультразволожуючий шампунь з колоїдним вівсяним борошном, DL-пантенолом, гліцерином та протеїнами шовку для повсякденного догляду за чутливою шкірою собак та котів.

  • 45 мл
    52.00
  • 502 мл
    555.00
  • 3,8 л
    3 726.00
Показано з 211 по 225 із 281 (всього сторінок: 19)