Пошук - Тег - не - 14 Сторінка

Пошук

Товари, що відповідають критеріям пошуку

Порівняння товарів (0)


Baskerville для собак (ягня і півень)

Baskerville для собак (ягня і півень)

Повнораційний збалансований вологий корм на основі ягняти та м'яса півня для дорослих собак.

Brit Care Mini Grain Free Yorkshire

Brit Care Mini Grain Free Yorkshire

Сухий беззерновий гіпоалергенний корм для дорослих собак породи йоркширський тер'єр (лосось та тунець)

  • 400 г
    279.00
    (697.50 грн/кг)
    Купити
  • 2 кг
    1 079.00
    (539.50 грн/кг)
    Купити
  • 7 кг
    3 179.00
    (454.14 грн/кг)
Canina Velox Gelenk-Energie для опорно-рухового апарату (порошок)

Canina Velox Gelenk-Energie для опорно-рухового апарату (порошок)

Кормова добавка для підтримки здоров'я та рухливості суглобів для собак та кішок.

  • 150 г
    1 267.00
    (8 446.67 грн/кг)
Carnilove Turkey & Reindeer (індичка та оленина)

Carnilove Turkey & Reindeer (індичка та оленина)

Повнораційний беззерновий вологий корм для дорослих кішок з індичкою та північним оленем.

  • 100 г
    109.00
    (1 090.00 грн/кг)
Espree Extreme Odor Eliminator Shampoo Шампунь для нейтралізації стійких неприємних запахів

Espree Extreme Odor Eliminator Shampoo Шампунь для нейтралізації стійких неприємних запахів

Спеціальна формула шампуню природно та ефективно нейтралізує навіть найстійкіші запахи, не залишаючи від них і сліду.

  • 591 мл
    520.68
  • 3,79 л
    2 464.08
Espree Honey & Oat Conditioner Кондиціонер з меду та вівса тривалої дії

Espree Honey & Oat Conditioner Кондиціонер з меду та вівса тривалої дії

Кондиціонер з меду та вівса сприяє легшому розчісування вовни, догляду після миття. Концентрат – 1:32.

  • 355 мл
    351.70
Extreme Odor Eliminator Spray Спрей для видалення неприємних запахів

Extreme Odor Eliminator Spray Спрей для видалення неприємних запахів

Спрей безпечно вбирає та видаляє неприємні запахи у тварин, ефективний при обробці підстилок, будок та інших місць утримання домашніх тварин.

  • 355 мл
    478.28
Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato при харчовій алергії

Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish & Potato при харчовій алергії

Харчова алергія та/або непереносимість. Farmina Vet Life Hypoallergenic Fish Potato гіпоалергенне ді..

  • 12 кг
    6 531.00
    (544.25 грн/кг)
FURminator Long Hair Dog M – фурмінатор для довгошерстих собак середніх порід

FURminator Long Hair Dog M – фурмінатор для довгошерстих собак середніх порід

Використовуються для професійного вичісування собак із довгою шерстю. З ергономічною ручкою. Розмір леза: 6,7 см

  • 1 шт.
    1 355.00
FURminator Long Hair Dog S – фурмінатор для довгошерстих собак малих порід

FURminator Long Hair Dog S – фурмінатор для довгошерстих собак малих порід

Використовуються для професійного вичісування собак із довгою шерстю. З ергономічною ручкою. Розмір леза: 4,5 см.

  • 1 шт.
    1 083.00
FURminator Short Hair Dog М – фурмінатор для короткошерстих собак великих порід

FURminator Short Hair Dog М – фурмінатор для короткошерстих собак великих порід

Використовуються для професійного вичісування собак із короткою вовною. З ергономічною ручкою. Розмір леза: 6,7 див.

  • 1 шт.
    1 355.00
GimCat Katzentabs - вітамінізовані ласощі для кішок, з маскарпоне та біотином

GimCat Katzentabs - вітамінізовані ласощі для кішок, з маскарпоне та біотином

Вітамінізовані ласощі. Таблетки зі смаком маскарпоне для загального зміцнення організму кошенят і дорослих котиків. 1 упаковка - 425 г (710 шт.)

  • 425 г
    901.00
    (2 120.00 грн/кг)
Hill's SP Feline Adult Light Chicken (з куркою)

Hill's SP Feline Adult Light Chicken (з куркою)

Повнораційний збалансований сухий корм із куркою для дорослих кішок віком від 1 до 6 років зі зниженим рівнем активності та схильністю до набору зайвої ваги.

  • 1,5 кг
    915.00
    (610.00 грн/кг)
Hill's PD Canine D/D Allergy&Skin Care (з лососем та рисом)

Hill's PD Canine D/D Allergy&Skin Care (з лососем та рисом)

Корм для собак при харчових алергіях або невсвоєння їжі та спричинених ними шкірних та шлунково-кишкових захворюваннях, гострих панкреатитах без гіперліпідемії, на основі м'яса лосося та рису.

  • 2 кг
    979.00
    (489.50 грн/кг)
  • 12 кг
    5 119.00
    (426.58 грн/кг)
Josera Dog High Energy

Josera Dog High Energy

Повнораційний сухий безглютеновий корм для дорослих собак середніх і великих порід при підвищених фізичних навантаженнях (тренування, полювання, робота).

  • 15 кг
    3 240.00
    (216.00 грн/кг)
Показано з 196 по 210 із 281 (всього сторінок: 19)