Пошук - Тег - м - 126 Сторінка

Пошук

Товари, що відповідають критеріям пошуку

Порівняння товарів (0)


Trixie PREMIO Fish Rabbit Stripes з рибою та кроликом

Trixie PREMIO Fish Rabbit Stripes з рибою та кроликом

Апетитні та поживні снеки у вигляді паличок з рибою та кроликом для Вашого собаки.

  • 100 г
    146.00
    (1 460.00 грн/кг)
Trixie PREMIO Rabbit Cubes із кроликом

Trixie PREMIO Rabbit Cubes із кроликом

Апетитні та поживні снеки з кроликом для Вашого собаки.

  • 100 г
    158.00
    (1 580.00 грн/кг)
Trixie Premio Tuna Sashimi Сашимі з тунцем для котів

Trixie Premio Tuna Sashimi Сашимі з тунцем для котів

Апетитне сашимі з тунцем для котів. 1 упаковка - 50 г.

  • 50 г
    54.00
    (1 080.00 грн/кг)
Trixie Premio Tuna Strips Стріпси з тунцем для котів

Trixie Premio Tuna Strips Стріпси з тунцем для котів

Апетитні стрипси з тунця для котів. 1 упаковка - 20 г.

  • 15 г
    62.00
    (4 133.33 грн/кг)
Trixie Premio Жувальні чіпси зі спіруліном (водорістю)

Trixie Premio Жувальні чіпси зі спіруліном (водорістю)

Ласощі у вигляді чіпсів зі спіруліном (водорістю) із сиром'ятої шкіри для собак. 1 упаковка - 50 г.

  • 50 г
    95.00
    (1 900.00 грн/кг)
  • 100 г
    94.00
    (940.00 грн/кг)
Trixie Premio курячі шматочки з восьминогом для котів

Trixie Premio курячі шматочки з восьминогом для котів

Ласощі шматочки курки та восьминога для котів 1 упаковка - 50 г.

  • 50 г
    68.66
    (1 373.20 грн/кг)
Trixie Schoko Drops із шоколадом

Trixie Schoko Drops із шоколадом

Апетитні, поживні та вітамінізовані дропси з шоколадом для Вашого собаки.

  • 75 г
    49.00
    (653.33 грн/кг)
  • 350 г
    141.00
    (402.86 грн/кг)
Trixie Trainer Snack Mini Nuggets Міні Нагетси для котів

Trixie Trainer Snack Mini Nuggets Міні Нагетси для котів

Смачні та корисні ласощі на основі риби та курячого м'яса з додаванням котячої м'яти. 1 упаковка - 50 г.

  • 50 г
    59.00
    (1 180.00 грн/кг)
Trixie Кістка вузлова натуральна для собак

Trixie Кістка вузлова натуральна для собак

Смачна і корисна вузлова кістка з пресованої яловичої шкіри для Вашого собаки

  • 11 см
    23.00
  • 16 см
    40.00
  • 18 см
    54.00
  • 25 см
    122.00
Trixie Кістка пресована для собак

Trixie Кістка пресована для собак

Смачна та корисна кістка з пресованої яловичої шкіри для Вашого собаки

  • 5 см
    7.00
  • 5 см х 50шт
    568.00
  • 11 см
    23.00
  • 11см х3шт
    153.00
  • 15 см
    39.00
  • 15см х2шт
    160.00
  • 17 см
    125.00
  • 21 см
    205.00
  • 22 см
    230.00
Trixie Кістка-кільце пресована для собак

Trixie Кістка-кільце пресована для собак

Смачна та корисна кістка-кільце з пресованої яловичої шкіри для Вашого собаки

  • 7 см
    48.00
  • 15 см
    72.00
Trixie Лопатка велика для наповнювача, що комкується.

Trixie Лопатка велика для наповнювача, що комкується.

Лопатка велика для прибирання наповнювача, що комкується.

  • Коричневий
    60.00
  • Рожевий
    60.00
  • Бірюзовий
    60.00
  • Сірий
    60.00
Trixie М'яч плюшевий з брязкальцем, діаметр 3 см.

Trixie М'яч плюшевий з брязкальцем, діаметр 3 см.

М'яч плюшевий і дзвінкий з котячою м'ятою. Кольори в асортименті

  • 1 шт.
    27.00
Trixie Миска з дозатором для води

Trixie Миска з дозатором для води

Миска з контейнером для води (бежева, коричнева) – незамінний помічник, якщо тварини довго залишаються одні в будинку.

  • 1,5 л
    264.00
  • 3,5 л
    331.00
Trixie Миска з дозатором для корму

Trixie Миска з дозатором для корму

Миска з дозатором для корму (бежева, коричнева) - незамінний помічник, якщо тварини залишаються одні в будинку.

  • 1,5 л
    264.00
  • 3,5 л
    350.00
Показано з 1876 по 1890 із 1966 (всього сторінок: 132)