Пошук - Тег - м - 125 Сторінка

Пошук

Товари, що відповідають критеріям пошуку

Порівняння товарів (0)


Trainer Natural Super Premium Adult Mini (з куркою та рисом)

Trainer Natural Super Premium Adult Mini (з куркою та рисом)

Повноцінний раціон з куркою, рисом та алое-віра для дорослих собак дрібних порід від 10 місяців до 8 років.

  • 800 г
    411.00
    (513.75 грн/кг)
  • 2 кг
    856.00
    (428.00 грн/кг)
  • 7 кг
    2 721.00
    (388.71 грн/кг)
Trainer Natural Super Premium Puppy Maxi (курка)

Trainer Natural Super Premium Puppy Maxi (курка)

Повнораційний сухий корм на основі м'яса курки та індички для щенят великих порід віком до 8 місяців (перший період зростання).

  • 3 кг
    1 049.00
    (349.67 грн/кг)
  • 12 кг
    3 707.00
    (308.92 грн/кг)
Trixie "Mikados" жувальні палички яловичий шлунок

Trixie "Mikados" жувальні палички яловичий шлунок

Ласощі у вигляді жувальних паличок з яловичого шлунка для собак 1 упаковка - 60 г. Розмір - 25 см.

  • 60 г
    61.00
    (1 016.67 грн/кг)
Trixie Bonies Soft Snack з м'ясом яловичини та індички

Trixie Bonies Soft Snack з м'ясом яловичини та індички

Апетитні та поживні кісточки з м'ясом яловичини та індички для Вашого собаки.

  • 75 г
    75.00
    (1 000.00 грн/кг)
Trixie Chewing Ring Кістка-кільце з куркою для собак

Trixie Chewing Ring Кістка-кільце з куркою для собак

Смачна та корисна кістка-кільце з пресованої яловичої шкіри, покрита м'ясом курки для Вашого собаки

  • 10 см
    17 874.12
Trixie Creamy Snacks - кремові ласощі для котів

Trixie Creamy Snacks - кремові ласощі для котів

Кремові ласощі з лососем та інуліном, а також з печінкою та біотином для кішок. 6 стиків по 15 г

  • 1 шт.
    15.00
  • 6 шт.
    85.00
Trixie Dentros Mini жувальні палички з авокадо

Trixie Dentros Mini жувальні палички з авокадо

Ласощі у вигляді жувальних паличок з авокадо для собак .Підтримує гігієну зубів і сприятиме свіжому диханню. 1 упаковка - 140 г. (10 шт)

  • 140 г
    83.50
    (596.43 грн/кг)
Trixie Dentros Mini жувальні палички з птахом

Trixie Dentros Mini жувальні палички з птахом

Ласощі у вигляді жувальних паличок з птахом для собак .Підтримує гігієну зубів і сприятиме свіжому диханню. 1 упаковка - 80 г.

  • 80 г
    99.00
    (1 237.50 грн/кг)
Trixie DogBits Виті міні кістки для собак малих порід

Trixie DogBits Виті міні кістки для собак малих порід

Ласощі у вигляді міні кісточки рекомендовані для цуценят і дрібних собак. Розмір 6 см. 1 упаковка - 230 г. (10 шт).

  • 240 г
    223.00
    (929.17 грн/кг)
Trixie DogBits міні кістки для собак малих порід

Trixie DogBits міні кістки для собак малих порід

Ласощі у вигляді міні кісточки рекомендовані для цуценят і дрібних собак. Розмір 8 см. 1 упаковка - 230 г. (10 шт).

  • 230 г
    344.00
    (1 495.65 грн/кг)
Trixie Milch Drops із молоком

Trixie Milch Drops із молоком

Апетитні, поживні та вітамінізовані дропси з молоком для Вашого собаки.

  • 75 г
    49.00
    (653.33 грн/кг)
Trixie PREMIO 4 Superfoods Кубики з 4 видами м'яса з ягодами

Trixie PREMIO 4 Superfoods Кубики з 4 видами м'яса з ягодами

Апетитні та поживні снеки у вигляді кубиків з 4 видами м'яса з ягодами (ягня, курка, яловичина та качка) для Вашого собаки.

  • 400 г
    538.00
    (1 345.00 грн/кг)
Trixie PREMIO Buffalo Sticks з м'ясом буйвола

Trixie PREMIO Buffalo Sticks з м'ясом буйвола

Апетитні та поживні снеки у вигляді сушеного м'яса буйволу для Вашого собаки.

  • 100 г
    126.00
    (1 260.00 грн/кг)
Trixie PREMIO Chicken Filets з курячим філе

Trixie PREMIO Chicken Filets з курячим філе

Апетитні та поживні снеки у вигляді сушеного курячого філе для Вашого собаки. Довжина 12 див, ширина 3 див.

  • 100 г
    199.00
    (1 990.00 грн/кг)
  • 300 г
    439.00
    (1 463.33 грн/кг)
Trixie Premio Fish Duck Appetizer Шматочки з рибою та качкою для кішок

Trixie Premio Fish Duck Appetizer Шматочки з рибою та качкою для кішок

Для підтримки зубів вихованця у хорошому стані.

  • 50 г
    60.00
    (1 200.00 грн/кг)
Показано з 1861 по 1875 із 1966 (всього сторінок: 132)