Пошук - Тег - м - 120 Сторінка

Пошук

Товари, що відповідають критеріям пошуку

Порівняння товарів (0)


Royal Canin Urinary Care у паштеті

Royal Canin Urinary Care у паштеті

Повнораційний вологий корм у вигляді паштету для собак усіх порід з чутливою сечовидільною системою.

  • 85 г
    45.00
    (529.41 грн/кг)
Royal Canin Urinary S/O Aging 7+ Dog

Royal Canin Urinary S/O Aging 7+ Dog

Повнораційний сухий дієтичний корм для дорослих собак старше 7 років при захворюваннях нижніх сечовивідних шляхів

  • 1,5 кг
    471.00
    (314.00 грн/кг)
  • 8 кг
    2 150.00
    (268.75 грн/кг)
Royal Canin Urinary S/O Canine Ageing 7+ (паштет)

Royal Canin Urinary S/O Canine Ageing 7+ (паштет)

Вологий повнораціонний дієтичний корм для собак дорослих старше 7 років при захворюваннях нижніх сечовивідних шляхів.

  • 85 г
    40.70
    (478.82 грн/кг)
Royal Canin Urinary S/O Dog (шматочки у соусі)

Royal Canin Urinary S/O Dog (шматочки у соусі)

Вологий повнораціонний дієтичний корм для собак при захворюваннях нижніх сечовивідних шляхів.

  • 85 г
    37.00
    (435.29 грн/кг)
Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie

Сухий лікувальний корм для ветеринарної дієти кішкам схильним до набору зайвої ваги при лікуванні та профілактиці сечокам'яної хвороби.

  • 400 г
    290.00
    (725.00 грн/кг)
  • 1,5 кг
    549.00
    (366.00 грн/кг)
  • 3,5 кг
    1 189.00
    (339.71 грн/кг)
  • 9 кг
    2 949.00
    (327.67 грн/кг)
Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie Dog

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie Dog

Сухий повнораційний дієтичний корм для собак схильних до повноти, при захворюваннях нижніх сечовивідних шляхів

  • 1,5 кг
    449.00
    (299.33 грн/кг)
  • 12 кг
    3 100.00
    (258.33 грн/кг)
Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie Dog (шматочки у соусі)

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie Dog (шматочки у соусі)

Вологий повнораціонний дієтичний корм для дорослих собак, схильних до ожиріння, при захворюваннях нижніх сечовивідних шляхів.

  • 85 г
    35.00
    (411.76 грн/кг)
Royal Canin Urinary S/O Сат Pouches (паштет)

Royal Canin Urinary S/O Сат Pouches (паштет)

Вологий лікувальний корм для ветеринарної дієти кішкам при захворюваннях нижніх сечовивідних шляхів (паштет).

  • 85 г
    39.00
    (458.82 грн/кг)
Royal Canin Urinary UС Dog

Royal Canin Urinary UС Dog

Повнораційний сухий дієтичний корм для собак при захворюваннях нижніх сечовивідних шляхів. Розроблено для лікування уратних, ксантинових або цистинових уролітів.

  • 2 кг
    604.00
    (302.00 грн/кг)
  • 14 кг
    3 525.00
    (251.79 грн/кг)
Sani Pet Наповнювач деревний «Лимон»

Sani Pet Наповнювач деревний «Лимон»

Продукт на 100% натуральний, не містить хімічних добавок, завдяки властивостям, що дезінфікують, деревини хвойних дерев уповільнює розвиток патогенних мікроорганізмів.

  • 2,5 кг
    72.00
    (28.80 грн/кг)
  • 5 кг
    144.00
    (28.80 грн/кг)
SaniPet Лосьйон гігієнічний для очей кішкам і собакам (краплі)

SaniPet Лосьйон гігієнічний для очей кішкам і собакам (краплі)

Для обробки очей при виділеннях із очей, що засихають, або виділень, які пов'язані з інфекційними захворюваннями мікробного або вірусного походження.

  • 300 мл
    223.00
Savory Cat Adult Sterilized Lamb

Savory Cat Adult Sterilized Lamb

Беззерновий збалансований вологий корм з ягням для дорослих стерилізованих кішок.

  • 100 г
    45.00
    (450.00 грн/кг)
  • 200 г
    111.00
    (555.00 грн/кг)
  • 400 г
    174.00
    (435.00 грн/кг)
Schesir Cat Mature

Schesir Cat Mature

Повнораційний збалансований сухий монопротеїновий корм для літніх або малорухливих кішок (курка)

  • 400 г
    127.30
    (318.25 грн/кг)
  • 1,5 кг
    408.53
    (272.35 грн/кг)
Schesir Dog Medium Mature Chicken

Schesir Dog Medium Mature Chicken

Повнораційний збалансований сухий монопротеїновий корм для літніх собак середніх порід віком від 7 років або малорухливих дорослих (курка)

  • 3 кг
    958.00
    (319.33 грн/кг)
  • 12 кг
    1 732.09
    (144.34 грн/кг)
Schesir Курка з Окунем в желе для кішок, пауч

Schesir Курка з Окунем в желе для кішок, пауч

Апетитний вологий корм у вигляді шматочків курки та морського окуня в желе для дорослих кішок.

  • 100 г
    51.00
    (510.00 грн/кг)
Показано з 1786 по 1800 із 1966 (всього сторінок: 132)