Пошук - Тег - не - 11 Сторінка

Пошук

Товари, що відповідають критеріям пошуку

Порівняння товарів (0)


Trixie гребінець з частими середніми обертовими зубцями

Trixie гребінець з частими середніми обертовими зубцями

гребінець універсальна з обертовими частими зубцями середньої довжини для собак і кішок. Розмір: 22 см.

Trixie гребінець плоский металевий

Trixie гребінець плоский металевий

гребінець універсальна плоска металева з зубцями різної частоти для собак і кішок. Розмір: 16 см.

Trixie гребінець різнозубий

Trixie гребінець різнозубий

гребінець універсальна з зубцями різної довжини для собак і кішок. Розмір: 22 см.

Trixie гребінець-триммер для видалення підшерстка

Trixie гребінець-триммер для видалення підшерстка

Професійний інструмент із супер-гострим лезом для видалення підшерстка у собак, кішок та коней. З ергономічною ручкою.

Trixie Гребінець-триммер для котів та дрібних собак

Trixie Гребінець-триммер для котів та дрібних собак

Гребінець-триммер допоможе видалити надлишок базової вовни, а також запобігти утворенню ковтунів. Розмір: довжина – 15 см, ширина – 7 см, ширина леза – 5 см.

Trixie Гребінець-триммер для середніх собак

Trixie Гребінець-триммер для середніх собак

Гребінець-триммер допоможе видалити надлишок базової вовни, а також запобігти утворенню ковтунів. Розмір: довжина – 14 см, ширина – 8 см, ширина леза – 7 см.

Trixie Кондиціонер з маслом жожоба

Trixie Кондиціонер з маслом жожоба

Натуральний кондиціонер з маслом жожоба робить шерсть пишною, шовковистою та сяючою.

Trixie Кондиціонер з оліями макадамії та обліпихи

Trixie Кондиціонер з оліями макадамії та обліпихи

Натуральний кондиціонер з маслом з горіхів макадамії та подрібненої обліпихи для догляду за шерстю собак.

Trixie Спрей від ковтунів для собак

Trixie Спрей від ковтунів для собак

Спрей проти заплутування вовни собак.

Trixie Тунель ігровий для котів

Trixie Тунель ігровий для котів

Іграшка для кішок Trixie Тунель ігровий d=25 см / 50 см (поліестер, в асортименті кольорів)

Trixie Тунель ігровий для котів

Trixie Тунель ігровий для котів

Іграшка для кішок Trixie Тунель ігровий d=30 см / 115 см (поліестер, кольори в асортименті)

Trixie Шампунь з олією чайного дерева для собак

Trixie Шампунь з олією чайного дерева для собак

Шампунь, що заспокоює лущиться сверблячу роздратовану шкіру собак.

Trixie Шампунь-кондиціонер Two in One для собак

Trixie Шампунь-кондиціонер Two in One для собак

Шампунь-кондиціонер "Два в одному" для шовковистої та слухняної вовни собак.

Trixie Шампунь-кондиціонер з екстрактом олії мелії для собак

Trixie Шампунь-кондиціонер з екстрактом олії мелії для собак

Шампунь-кондиціонер з маслом дерева їм проти заплутування шерсті собак.

VanCat Natural бентонітовий наповнювач для туалету

VanCat Natural бентонітовий наповнювач для туалету

Наповнювач з натурального білого бентоніту з гранулами середнього розміру 0,6-2,25 мм., без запаху, що комкується.

  • 5 кг
    293.00
    (58.60 грн/кг)
  • 10 кг
    575.00
    (57.50 грн/кг)
  • 20 кг
    1 070.00
    (53.50 грн/кг)
    Купити
Показано з 151 по 165 із 281 (всього сторінок: 19)